Kávové směsi Blasercafé 100% arabica obsahují prémiová kávová zrna odrůdy arabica pocházející z vybraných světových plantáží. Tyto kávy jsou svým složením a stupněm pražení ideálně přizpůsobeny podle způsobu jejich přípravy. Vyzkoušejte třeba novinku CLASSICO poskytující nevšední zážitek jako espresso a café creme nebo organicky pěstovanou kávu PURA VIDA vynikající jako cefé creme a pro velký šálek kávy.

Kávové směsi Blasercafé arabica a robusta obsahují ideální kombinaci výtečných odrůd arabica a vysoce kvalitní robusty, pečlivě vybíraných v zemích svého původu. Extrémně pomalé pražení od povrchu až k jádru kávových zrn jim dodává velmi intenzivní a dokonale vyváženou chuť a aroma. Díky podílu kvalitní robusty se vyznačují bohatou cremou a jsou ideální pro přípravu espressa a kávových nápojů na bázi espressa. Vyzkoušejte prvotřídní kávové směsi, které vzdávají hold italské kávové kultuře. Ochutnejte výraznou kávu MARRONE s minimální kyselostí, nezaměnitelnou směs LUSSURIA , organicky pěstovanou kávu PURA VERDE nebo kávy s mezinárodním oceněním a vítěze soutěží baristů ROSSO&NERO a LILLA E ROSE.

Nezapomínáme ani milovníky kávy, kteří se dočasně nebo trvale vyhýbají kofeinu. Vyzkoušejte BEZKOFEINOVOU KÁVU SERA, vytvořenou podle vysokých standardů Blasercafé, která uspokojí i náročné kávové gurmány.

Inspiraci na některé kávové nápoje a zajímavosti můžete najít v článcích tohoto webu.

Kávové směsi Blasercafé si vychutnávají znalci kávy ve  více než 20 zemích po celém světě. 

Pro všechny směsi je použita výhradně prvotřídní zelená káva (surová, nepražená), kterou dováží speciálně pro Blaser Café sesterská společnost a specialista na mezinárodní obchod se zelenou kávou Blaser Trading.

Exkluzivní a udržitelný přístup k vynikajícím speciálním kávám přímo z plantáží a o sobní a dlouhodobý vztah s pěstiteli zajišťuje nejen vysokou kvalitu kávy, ale také umožňuje sledovat cestu kávových zrn z místa původu až do pražírny v Bernu, kde káva Blasercafé vzniká, jak ji známe. 

Již více než 100 let dovážíme, pražíme, vytváříme kávové směsi a ochutnáváme kávu z různých zemí svého původu. Vášeň pro kávu a maximální chuťový zážitek pro vás, milovníky kávy, je to, co nás žene kupředu.