ZPŮSOBY DOPRAVY

U každé objednávky si můžete vybrat z několika způsobů dopravy nebo nově také osobní odběr:

  • ČESKÁ POŠTA BALÍK DO RUKY

Balík předá Česká Pošta adresátovi z ruky do ruky, kdekoliv si bude přát. Cena za dopravu 139,- Kč.

  • ČESKÁ POŠTA BALÍK NA POŠTU

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Cena za dopravu 119,- Kč.

  • PŘEPRAVNÍ SLUŽBA PPL

Společnost PPL CZ s.r.o. patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu. Vybrat si můžete ze zaslání na soukromou adresu nebo zvolit jeden z PPL Parcelshopů nebo Parcelboxů (výdejních míst), kde na Vás zásilka počká. Cena za dopravu od 75,- Kč.

  • ZÁSILKOVNA

Vyberte si hned z několika možností doručení zásilek, které vám Zásilkovna nabízí. Zásilku vám doručí přímo na zadanou adresu nebo na jedno z tisíců výdejních míst. Doporučujeme zejména pro menší zásilky do 8kg (netto). Cena za dopravu od 69,-Kč.

  • OSOBNÍ ODBĚR NA ADRESE V TUCHOMĚŘICÍCH

Zavolejte nám na telefonní číslo 602 742 204 a domluvte se na termínu vyzvednutí vaší objednávky. Platí pro předem uhrazené objednávky.

Cena za dopravu, kterou uvidíte u své objednávky, je finální, tedy včetně balení a dalších náležitostí.

A dobrá zpráva na konec - při útratě již od 1700,- Kč máte dopravu zdarma, nehledě na to, jakého dopravce si vyberete. Zboží zasíláme na území České republiky.

ZPŮSOBY PLATBY

Při platbě své objednávky si můžete vybrat z několika možností.

  • NA DOBÍRKU

Neplatíte nic předem. Vaši objednávku uhradíte přímo přepravci při převzetí zboží, platební kartou nebo v hotovosti.

  • BANKOVNÍM PŘEVODEM

Neplatíte žádný poplatek navíc. Po dokončení objednávky vám zašleme email s potvrzením o jejím přijetí, společně s platebními údaji pro platbu převodem. Jakmile platbu na našem účtu zaregistrujeme, obratem předáme zásilku přepravní službě k doručení.

  • GOPAY PLATEBNÍ BRÁNA - PLATBA KARTOU

Jednoduchá platba kartou na pár kliknutí. Platební brána GoPay je celosvětově používaný, pohodlný a bezpečný způsob platby, a to bez poplatku.