U každé objednávky si můžete vybrat z několika způsobů dopravy nebo nově také osobní odběr:

ČESKÁ POŠTA BALÍK DO RUKY
Balík předá Česká Pošta adresátovi z ruky do ruky, kdekoliv si bude přát. Cena za dopravu 129,- Kč.

ČESKÁ POŠTA BALÍK NA POŠTU
Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Cena za dopravu 99,- Kč.

BALÍKOVNA
Balík si můžete vyzvednout v široké síti výdejních míst. Balíkovnu naleznete jak na poště, tak i mimo poštu. Cena za dopravu 69,-Kč.

PŘEPRAVNÍ SLUŽBA PPL
Společnost PPL CZ s.r.o. patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu. Vybrat si můžete ze zaslání na soukromou adresu nebo zvolit jeden z PPL Parcelshopů nebo Parcelboxů (výdejních míst), kde na Vás zásilka počká. Cena za dopravu od 75,- Kč.

ZÁSILKOVNA
Vyberte si hned z několika možností doručení zásilek, které vám Zásilkovna nabízí. Zásilku vám doručí přímo na zadanou adresu nebo na jedno z tisíců výdejních míst. Doporučujeme zejména pro menší zásilky do 5kg. Cena za dopravu od 69,-Kč.

OSOBNÍ ODBĚR NA ADRESE V TUCHOMĚŘICÍCH
Zavolejte nám na telefonní číslo 602 742 204 a domluvte se na termínu vyzvednutí vaší objednávky. Platí pro předem uhrazené objednávky.

Ačkoli máme všechny způsoby dopravy prověřené a dopravcům důvěřujeme, může se výjimečně stát, že Vám objednávka dorazí poškozená. Pokud už při přebírání zásilky uvidíte, že balík je poničený, nebo po jejím rozbalení najdete zboží v jiném než 100% stavu, obraťte se prosím s reklamací přímo na daného dopravce. Pokud budete mít s dopravou jakékoli jiné problémy, můžete samozřejmě napsat i přímo nám.

Cena za dopravu, kterou uvidíte u své objednávky, je finální, tedy včetně balení a dalších náležitostí.

A dobrá zpráva na konec - při útratě již od 1750,- Kč máte dopravu zdarma, nehledě na to, jakého dopravce si vyberete. Zboží zasíláme na území České republiky.