Naše produkty

Pečlivě vybíráme kvalitní kávové odrůdy z nejlepších plantáží a vytváříme z nich kávy, které perfektně vyhovují chuťovým požadavkům našich zákazníků a konkrétnímu způsobu přípravy kávy. Nahlédněte do tajemství dokonale vyvážených kávových směsí.

CLASSIC LINE

thumb classic line image1

Kávy stvořené pro renesanci vídeňské kávové kultury. Obsahují výhradně zrna nejlepších kávových odrůd arabiky pocházejících z několika zemí, a jejichž původ lze dohledat až ke konkrétním pěstitelům.

Velmi pomalé a jemné pražení na stupeň světlé až střední dodává každé z těchto směsí individuální delikátní aroma a intenzivní chuť, která potěší každého kávového gurmána.

Kávy v této řadě:

Melodie

Gourmets´Plaisir

LILLA E ROSE

lilla e rose image1

V řadě Lilla e Rose objevíte perfektně vyváženou chuť se zřetelně rozpoznatelným sladkým nádechem. Tato směs byla namíchána pro mezinárodní soutěže baristů.

Obsahuje vybrané kávy odrůdy arabika s podílem vynikajících odrůd kávy robusta z Jávy a Indie, díky nimž se vyznačuje kromě výrazného buketu také intenzivní sytostí a hustou pěnou.

Káva v této řadě:

Lilla e Rose

LINEA NERA

thumb linea nera image1

Kávy řady Linea Nera patří k vrcholu mezinárodní espresso kultury. Směsi se skládají ze zrn nejlepší arabiky a vysoce kvalitní robusty, pečlivě vybíraných v zemích svého původu.

Tyto kávy charakterizuje velmi intenzivní a dokonale vyvážená chuť a aroma, které získávají extrémně pomalým pražením od povrchu až k jádru kávových zrn.

Kávy v této kategorii:

Rosso&Nero

Lussuria

MARRONE

thumb marrone image1

Káva Marrone vzdává hold italské kultuře espressa a veškerým kávovým variacím s mlékem na bázi espressa. Objevíte v ní jižanský temperament s nádechem koření a tmavé čokolády. Jedinečná kombinace pečlivě vybraných kávových zrn spolu s tmavým pražením okouzlí začínající kavárníky i opravdové znalce.

Káva v této řadě:

Marrone

ORGANIC LINE

thumb kaffeekirschen 48 gross 01

Všechna kávová zrna v této řadě pocházejí z certifikovaných plantáží. Dbáme na to, aby všechny naše produkty byly v souladu dlouhodobě udržitelným rozvojem. Pečlivě navíc monitorujeme celý logistický proces z místa původu až do našich skladů. Díky fair trade podmínkám podporujeme trvale malé farmáře v oblastech jako je vzdělávání, zdraví a ekologie.

Kávy v této řadě:

Pura Vida Bio/Fairtrade

Pura Verde Bio/FairtradE

KÁVA BEZ KOFEINu

thumb kaffeekirschen 47 gross

Bezkofeinová káva je ideálním řeším pro milovníky kávy, kteří jsou citliví na kofein. Výběr kávových zrn určuje Blasercafé a šetrný způsob jejich zpracování je zárukou zachování vynikající chuti a původního aroma kávy.

Káva v této řadě:

Sera/Decaffeinato