Naše produkty

Naše produkty

Pečlivě vybíráme kvalitní kávové odrůdy z nejlepších plantáží a vytváříme z nich kávy, které perfektně vyhovují chuťovým požadavkům našich zákazníků a konkrétnímu způsobu přípravy kávy. Nahlédněte do tajemství dokonale vyvážených kávových směsí.

CLASSICO

classic line 300

Káva, která se vyznačuje bohatým aroma a plnou dokonale vyváženou chutí se zřetelnou sladkostí. Obsahuje výhradně zrna nejlepších kávových odrůd arabica pocházejících z několika zemí. Její silný charakter vynikne jako espresso, cappuccino nebo café creme.

Velmi pomalé a jemné pražení na stupeň tmavý dodává této směsi individuální delikátní aroma a intenzivní chuť, která potěší každého kávového gurmána.

Káva v této řadě:

CLASSICO

LILLA E ROSE

lilla e rose 300

V řadě Lilla e Rose objevíte perfektně vyváženou chť se zřetelně rozpoznatelným sladkým nádechem. Tato směs byla namíchána pro mezinárodní soutěže baristů. Obsahuje vybrané kávy odrůdy arabica s podílem vynikajících odrůd kávy robusta z Jávy a Indie, díky nimž se vyznačuje kromě výrazného buketu také intenzivní sytostí a hustou pěnou.

Káva v této řadě:

Lilla e Rose

LINEA NERA

linea nera 300

Kávy řady Linea Nera patří k vrcholu mezinárodní espresso kultury. Směsi se skládají ze zrn nejlepší arabicy a vysoce kvalitní robusty, pečlivě vybíraných v zemích svého původu.

Tyto kávy charakterizuje velmi intenzivní a dokonale vyvážená chuť a aroma, které získávají extrémně pomalým pražením od povrchu až k jádru kávových zrn.

Kávy v této kategorii:

Rosso&Nero

Lussuria

MARRONE

marrone 300

Káva Marrone vzdává hold italské kultuře espressa a veškerým kávovým variacím s mlékem na bázi espressa. Objevíte v ní jižanský temperament s nádechem koření a tmavé čokolády. Jedinečná kombinace pečlivě vybraných kávových zrn spolu s tmavým pražením okouzlí začínající kavárníky i opravdové znalce.

Káva v této řadě:

Marrone

ORGANIC LINE

verde 300

Všechna kávová zrna v této řadě pocházejí z certifikovaných plantáží. Dbáme na to, aby všechny naše produkty byly v souladu dlouhodobě udržitelným rozvojem. Pečlivě navíc monitorujeme celý logistický proces z místa původu až do našich skladů. Díky fair trade podmínkám podporujeme trvale malé farmáře v oblastech jako je vzdělávání, zdraví a ekologie.

Kávy v této řadě:

Pura Vida Bio/Fairtrade

Pura Verde Bio/FairtradE

KÁVA BEZ KOFEINu

sera 300

Bezkofeinová káva je ideálním řeším pro milovníky kávy, kteří jsou citliví na kofein. Výběr kávových zrn určuje Blasercafé a šetrný způsob jejich zpracování je zárukou zachování vynikající chuti a původního aroma kávy.

Káva v této řadě:

SERA/DECAFFEINATO