O Blaser Café

Blaser Café AG je švýcarský rodinný podnik sídlící v Berne. Společnost vznikla jako malá kavárna už v roce 1922.

Kdybychom měli popsat činnost Blaser Café co nejstručněji, řekneme vám, že vyrábí a distribuuje (40 % produkce jde na export) vysoce kvalitní praženou kávu. A že se také kontinuálně zabývá výzkumem v oblasti kávových trendů a aplikací nových poznatků do praxe.

Škála produktů zahrnuje praženou zrnkovou či mletou kávu, kávu ve speciálních baleních – kapslích všeho druhu – a další, na míru přizpůsobené balení kávy.

Blaser Cafe

A zákaznická obec? Ta zahrnuje jak domácnosti, tak restaurace, bary i např. cateringové firmy a úzce specializované odběratele - letecké, železniční a námořní firmy.

Blaser Café je také jedním ze zakladatelských členů Speciality Coffee Association of Europe (SCAE) v jejímž řídícím výboru je zastoupeno Marcem Käppelim od roku 2008.

Významnou součástí značky Blaser Café je také sesterská společnost Blaser Trading - jeden z nejrenomovanějších obchodníků se zelenou kávou na světě. Díky dlouhodobé spolupráci s nejlepšími plantážemi po celém světě a systému řízení kvality v celém procesu od plantáže přes sběr, třídění, zpracování kávy, dopravu, pražení a moderní způsoby balení dokáže Blaser Trading stabilně dodávat kávu nejvyšší kvality.

Členství v mnoha světově uznávaných organizacích je pak třešničkou na dortu snahy Blaser Café o neustálý posun kupředu.