Káva Blaser Café

O Blasercafé

Vybíráme pouze nejkvalitnější kávová zrna a velmi pozvolným pražením je měníme v kávu splňující nejvyšší standardy. Dohledatelnost každého balení kávy zpět až ke konkrétnímu pěstiteli je zárukou stabilní kvality naší produkce. Osvědčené tradiční metody zpracování a nejmodernější technologie nám umožňují poskytovat kávovým gurmánům po celém světě maximální chuťový zážitek.

Blaser Café je švýcarský rodinný podnik sídlící v Berne. Společnost vznikla jako malá kavárna už v roce 1922.

Kdybychom měli popsat činnost Blaser Café co nejstručněji, řekneme vám, že vyrábí a distribuuje (40 % produkce jde na export) vysoce kvalitní praženou kávu. A že se také kontinuálně zabývá výzkumem v oblasti kávových trendů a aplikací nových poznatků do praxe.

Škála produktů Blasercafé zahrnuje praženou zrnkovou či mletou kávu, kávu ve speciálních baleních (E.S.E. pods) a další, na míru přizpůsobené balení kávy podle požadavků zákazníka.

Blaser Cafe

A zákaznická obec? Ta zahrnuje jak domácnosti, tak kanceláře, kavárny, restaurace, bary i např. cateringové firmy a úzce specializované odběratele - letecké, železniční a námořní společnosti.

Významnou součástí značky Blasercafé je sesterská společnost Blaser Trading - jeden z nejrenomovanějších obchodníků se zelenou kávou na světě.

Díky dlouhodobé spolupráci s nejlepšími plantážemi po celém světě a systému řízení kvality v celém procesu od plantáže přes sběr, třídění, zpracování kávy, dopravu, pražení a moderní způsoby balení, dokáže Blasercafé stabilně dodávat kávu nejvyšší kvality.

Blaser Café je jedním ze zakladatelských členů Speciality Coffee Association of Europe (SCAE), v jejímž řídícím výboru je zastoupeno Marcem Käppelim. Je také členem the Certified Speciality Coffee Association (CSC), která má snad nejpřísnější kritéria pro kvalitu kávy na světě.

Členství v mnoha světově uznávaných organizacích je třešničkou na dortu snahy Blaser Café o neustálý posun kupředu.

Blasercafé - Since 1922 we make a better coffee world.