Filozofie Blasercafé

Nade vše ostatní nás žene kupředu touha po co nejkvalitnější kávě i službách, které ji doprovází - např. dodání kávy k vám domů, kanceláře nebo do kavárny.

18510 desktop wallpapers blaser cafe

Řídíme se filozofií vystavěnou na čtyřech základních kamenech.

#1: Trendy

Sledujeme, vybíráme, aplikujeme, vytváříme. Nesedíme v koutě, inovacím v oblasti kávové kultury jdeme naproti. Díky tomu zůstávají hlavně naši firemní zákazníci vždy o krok napřed.

#2: Tradice

Kávu zpracováváme léty prověřeným, osvědčeným způsobem. Neopomíjíme však nové možnosti, které nám dává technologický pokrok, obzvlášť v případě, kdy vedou ke zdokonalení našich kávových produktů.

#3: Dohledatelnost

Vše, co děláme, děláme transparentně. V praxi to vypadá např. tak, že jsme schopní zpětně vysledovat původ kávového zrna až ke konkrétní plantáži (dovolují-li to místní podmínky na daném trhu).

#4: Neustálý posun vpřed

Systematicky studujeme vše, co souvisí s pěstováním, sklízením, pražením, mletím i přípravou kávy. Všechny výzkumy provádíme objektivně, nezávisle a ve spolupráci s externími odborníky na kávu. Nové poznatky pak zavádíme do praxe tak, aby z toho těžil každý, kdo si připraví nebo objedná šálek naší kávy.