Kávomlýnek LODOS 1947 světlý

Cena
1 390 Kč

Výrobce

Kód produktu
E0907

Momentálně vyprodáno Sledovat dostupnost

Tradiční vzhled a ověřená kvalita. Nastavitelná jemnost mletí, prodloužená rukojeť pro pohodlné použití, záruka na mlecí mechanismus 10 let. Barevné provedení přírodní, skříňka z bukového dřeva. Více

Velikost 21 cm.

Kávomlýnek české firmy LODOS s tradicí od roku 1923.

Pro svoji kvalitu a design jsou tyto kávomlýnky oblíbené doma i v zahraničí.

Mlecí mechanismus

Mlýnky na kávu jsou osazeny ocelovými frézovanými mlecími strojky,které jsou zhotoveny na automatických strojích a jsou odborně kaleny. Tento osvědčený způsob výroby zaručuje velmi dlouhou životnost, při správném zacházení můžete mlýnky používat desítky let. Systém seřízení pomocí regulační matky či šroubku umožňuje nastavení jemnosti mletí na požadovný stupeň od velmi hrubého mletí až po velmi jemné, podle způsobu přípravy kávy.

Těla mlýnků

Dřevěná těla mlýnků jsou vyrobena z bukového dřeva. Velký podíl ruční práce při výrobě dělá z každého kusu originál. Skříňky většiny kávových mlýnků jsou spojovány tradiční starou technologií cinkového spoje zdobeného intarzií.Tato výroba vyžaduje vysoce kvalitní řemeslnou práci, aby bylo dosaženo požadované přesnosti a kvality. Toto platí i o povrchové úpravě. Mlýnky jsou přírodní lakované nebo mořené v příslušném barevném odstínu a následně lakované.