Kávomlýnek LODOS BUCLÁK CIBULÁK

Cena
1 259 Kč

Výrobce

Kód produktu
E0909

Momentálně vyprodáno Sledovat dostupnost

Tradiční kávomlýnek z proslulého dubského porcelánu s cibulákovým dekorem. Více

Výška 21,5 cm.

Kávomlýnek české firmy LODOS s tradicí od roku 1923, tělo mlýnku je z dílny společnosti Český porcelán, a.s. Dubí. Mlýnek má nastavitelnou jemnost mletí, záruka na mlecí mechanismus je 10 let.

Pro svoji kvalitu a design jsou tyto kávomlýnky oblíbené doma i v zahraničí.

Mlecí mechanismus

Mlýnky na kávu jsou osazeny ocelovými frézovanými mlecími strojky,které jsou zhotoveny na automatických strojích a jsou odborně kaleny. Tento osvědčený způsob výroby zaručuje velmi dlouhou životnost, při správném zacházení můžete mlýnky používat desítky let. Systém seřízení pomocí regulační matky či šroubku umožňuje nastavení jemnosti mletí na požadovný stupeň od velmi hrubého mletí až po velmi jemné, podle způsobu přípravy kávy.

Těla mlýnků

Dřevěná těla mlýnků jsou vyrobena z bukového dřeva. Velký podíl ruční práce při výrobě dělá z každého kusu originál. Skříňky většiny kávových mlýnků jsou spojovány tradiční starou technologií cinkového spoje zdobeného intarzií.Tato výroba vyžaduje vysoce kvalitní řemeslnou práci, aby bylo dosaženo požadované přesnosti a kvality. Toto platí i o povrchové úpravě. Mlýnky jsou přírodní lakované nebo mořené v příslušném barevném odstínu a následně lakované.